• Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır

Düşün şimdi bir tık uzağınızda

e-Posta Yazdır PDF

dusunsiteslider1


Topluluğumuzun yayın organı düşün şimdi bir tık uzağınızda. Bugüne kadar çıkarmış olduğumuz dergilerimize, broşürlerimize ve kitapçıklarımıza artık dusun.odtuadt.com adresinden çevrimiçi ulaşabileceksiniz. 

düşün

ODTÜ ADT ailesi olarak çıkardığımız dergimizde, Türkiye'nin ve dünyanın yaşadığı toplumsal, siyasi, ekonomik sorunlara Kemalist bir bakış açısıyla getirdiğimiz eleştiriler, yorumlar ve çözüm önerileri yer almaktadır. Dönemde bir kez yayımlanan düşün'de topluluk üyelerinden ve mezunlarından olduğu kadar çeşitli akademisyen, bürokrat, gazeteci ve yazardan da yazılar bulunmaktadır. Topluluğumuzun geçmişten bugüne taşıdığı birikimin bir bürünü olan dergimizin en önemli özelliği tamamen akademik bir dille kaleme alınan yazılardan oluşmasıdır. Bunun yanı sıra dergimizdeki yazılar hiçbir yerde yayımlanmamış olup düşüncelerimizi gelecek kuşaklara aktarabilecek kalite ve niteliğe sahiptir.

Son Güncelleme: Pazar, 23 Haziran 2013 18:29  

Genel

Toplantılar

Röportajlar

Kütüphane

Yitirdiklerimiz

Topluluk Odası

Seçtiğimiz Yazılar

Dergi

Atatürkçü Düşünce Topluluğu Kültür İşleri Müdürlüğü ODTÜ Ankara 06531 / Telefon: 0 312 210 60 11 / Faks: 0 312 210 79 50